Naše kompletní služby

Jako jedna z mála firem, která vznikla z potřeby dodat klientům službu, která v jižních Čechách dlouho chyběla – totiž pozáruční servis oken a dveří provádíme. Protože se ve svém oboru perfektně orientujeme, dokážeme se postarat o opravu takřka všech typů a značek oken a dveří a vrátit je do kondice, ve které byly, když jste si je poprvé pořídili.
Častým problémem, s kterým se setkáváme, je zánik firem od kterých jste okna koupili, či neochota nebo neschopnost stávajících firem servisní práce provádět. Pokud budete okna a dveře udržovat v dobré kondici a provádět pravidelný servis, nemusíte se bát, že přestanou okna a dveře fungovat a vy nebudete muset následně vynaložit daleko větší prostředky a čas na opravy.

Provádíme servis oken a dveří také u velkých obytných domů (panelové, družstevní atd.)

Potřeby každého z našich zákazníků jsou ale jiné a proto se snažíme přistupovat ke každé zakázce individuálně, abychom dokázali uspokojit všechny Vaše požadavky. V závislosti na typu oken a dveří, dále na rozsahu a závažnosti závady a především na požadavcích klienta, stanovujeme ceny práci individuálně.

 

Našim klientům nabízíme:

  • slevu až 20% z celkové ceny prací při pravidelných servisních prohlídek
  • zvýhodněná cena pro bytová družstva, průmyslové objekty, školy, školky a smluvní zákazníky nebo rodinné domy s větším počtem oken

Nejčastější okenní a dveřní kování, které opravujeme je MACO, SIEGENIA SUBI, G-U, ROTO, WINKHAUS nebo GEZE.