Ve firmě Servis ČR se dlouhodobě věnujeme opravám oken a dveřím i jejich seřizování a údržbě. Pokud podobně zaměřenou společnost hledáte i Vy, rádi Vám nabídneme kompletní servis ušitý na míru Vašim potřebám. Na následujících kontaktních spojeních se nás můžete zeptat na všechny potřebné detaily nebo si některou z našich služeb rovnou objednat. Těšíme se na Vás!

Servis ČR
Jan Kindlmann

Adresa: M. Chlajna 1280/7 370 05 České Budějovice 2

Telefon: 602 786 943
Můžete nás kontaktovat přes Whatsapp

E-mail: serviscr@seznam.cz

Web: www.serviscr.cz

Najdete nás i na FACEBOOK

Nechte si svá stará okna opravit od někoho, kdo má v oblasti dlouholeté zkušenosti, a prodlužte jejich životnost o další roky. Uděláme všechno pro to, abychom Vám nabídli řešení, které bude vyhovovat na míru Vašim potřebám. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni!

Kde nás najdete v Českých Budějovicích

Ve společnosti Servis ČR nabízíme své služby v oblasti oprav, údržby a renovací oken a dveří klientům po celých jižních Čechách nebo v Praze. Pokud v některém z těchto míst bydlíte, rádi přijedeme až za Vámi a nabídneme Vám kompletní servis na míru. Osobně se s námi ale můžete setkat i přímo v sídle naší firmy. To najdete na samém okraji Českých Budějovic, v jednom z domů na Sídlišti Máj na ulici M.Chlajna. Pokud za námi přijedete autem, zaparkovat můžete přímo před naší budovou. Nedaleko od nás je také autobusová a trolejbusová zastávka Máj – Antonína Barcala. Zastaví Vám na ní autobusy č. 7, 18 a 45 nebo trolejbusy 3 a 5 a pěšky se k nám od ní dostanete do pěti minut. Protože naše společnost nemá pevné provozní hodiny a většinu času trávíme prací u zákazníků, prosíme Vás před Vaší návštěvou o předchozí telefonickou domluvu, abyste se ujistili, že Vám budeme plně k dispozici. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!